Rugsėjo 30, 2014
Rugsėjo 5, 2011
Didžiausi SEL koncertai - Dubline ir Londone
LONDONIETĖ, 2
Rudeninio SEL turo po pasaulį metu didžiausius koncertus atlikėjas su grupe surengs Dubline ir Londone. Airijos sostinėje viena žymiausių Lietuvos grupių pasirodys spalio 7, o Didžiosios Britanijos sostinėje – spalio 9 dieną. 
 
Šiuose koncertuose lietuviai ir kiti grupės gerbėjai galės mėgautis ne tik jau hitais tapusiomis dainomis, tokiomis kaip „Ten kur sapnai“, „Nes aš tik vėjas“ , bet ir naujausiais SEL kūriniais. Pasirodymams ruošiamos ypatingos garso, šviesos ir vaizdo instaliacijos. 
 
Grupės SEL siela Egidijus Dragūnas tikino, kad į koncertus susirinkusieji tikrai nebus nuvilti: „Norėsiu įrodyti sau ir kitiems, kad tai bus patys geriausi pasirodymai, kurie yra vykę šiuose miestuose“, - sakė atlikėjas. 
 
Dubline SEL pasirodys pačiame miesto centre įsikūrusiame naktiniame klube TRIPOD, kuris talpina daugiau kaip tūkstantį žmonių. Vienas didžiausių Airijos naktinių klubų buvo pasirinktas neatsitiktinai: „Praeitą žiemą vykusio SEL albumo „aš kaip žąsis“ pristatymo Dubline metu bilietai buvo parduoti likus keliom savaitėm iki koncerto, salė buvo sausakimša ir į ją netilpo visi norintys“, - pasakojo E. Dragūnas. 
 
Šįkart kartu su SEL į Dubliną paso rodymui atvyksta ir vienas geriausių diskžokėjų Lietuvoje DJ Mindaugėlis, kuris neleis susirinkusiems atsipūsti net SEL koncertui pasibaigus. 
 
„Visas Airijoje gyvenantiems lietuviams skirtas šou truks ilgiau nei šešias valandas, o bilietų kainos nėra didesnės nei daugelio jau vykusių solinių SEL koncertų Lietuvoje“, - pasakojo su nekantrumu vakarėlio laukiantis atlikėjas.
 
Kitą didžiausią koncertą SEL po kelių metų pertraukos pirmą kartą surengs Londone, klube SCALA, kuriame yra koncertavę tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Robbie Williams, Coldplay, Moby, Chemical Brothers, Dido ir daugelis kitų.  
 
Pasak Egidijaus Dragūno, nei viena lietuviška grupė nėra surengusi tokio lygio pasirodymų už šalies ribų. Abiejuose didžiausiuose turo koncertuose Dubline ir Londone gerbėjų laukia įspūdingi pasirodymai su pačia geriausia muzika, nuotaika, energija, garso bei vaizdo efektais. 
 
SEL įkūrėjas ir lyderis pripažįsta, kad ilgą laiką jo solinių koncertų lygis Lietuvoje buvo aukštesnis ir sutraukdavo tūkstančius žmonių. Tačiau tai - jau praeitis, kadangi ir užsienyje pasirodymų lygis sparčiai kyla aukštyn. Šou Dubline bei Londone ruošia didelė profesionalų komanda, įtraukdama garso inžinierius, apšvietėjus bei vaizdo projekcijų specialistus, kurie ilgą laiką dirba su grupe SEL ir specialiai šiems pasirodymams atvyksta iš Lietuvos. 
 
Tačiau pasirodymu Londone koncertai Jungtinėje karalystėje nepasibaigs. Turo metu SEL ketina aplankyti ir Šiaurės Airiją, kur grupė dar niekada iki šiol nekoncertavo. Charlemont’e gyvo garso pasirodymą grupė surengs spalio 8 dieną „Crossroad INN”. 
 
Pasaulinio turo metu Egidijus Dragūnas ir komanda aplankys net keturis žemynus. Be Britų salų Europoje, koncertai dar vyks Azijoje (NewDelyje), Australijoje (Sidnėjuje ir Melburne) bei Šiaurės Amerikoje (Čikagoje, Niujorke ir Los Andžele). 
 
Po rudeninio turo SEL žada daugiau laiko skirti kūrybai, nepamirštant ir koncertų Lietuvoje. Ateityje planuojama nemažai projektų, skirtų užsienio rinkoms, bet grupės lyderis mano, kad apie tai šnekėti dar ankstoka. 


Paklaustas, kokia grupės sėkmės priežastis, Egidijus Dragūnas tvirtino, kad svarbiausia buti nuoširdžiam, tikėti savimi ir siekti užsibrėžto tikslo. 

SEL koncertas Londone  
Adresas: Klubas Scala, 275 Pentonville Road, King´s Cross, Londonas N1 9NL   
Metro: King's Cross St Pancras  
Laikas: nuo 7pm iki 11pm   Sekmadienis, spalio 9 d., 2011 m.   
Bilietų kainos: £20/£30 (užsisakant anksčiau). Vėliau bilietai brangs iki £40/£50     Įsigyti bilietus į koncertą Londone galite čia >>>>


Raktažodžiai: SelkoncertasScala

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas

Londono Metro / Orai:

Londone 19C
negausiai debesuota

Vilniuje 15C
debesuota