Rugsėjo 21, 2014
Birželio 18, 2012
Andrius Mamontovas vėl koncertuos Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje
LONDONIETĖ, 6
Po kelių metų pertraukos Andrius Mamontovas vėl koncertuos Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje. Prieš dvejus metus Airijoje paskutinį kartą koncertavęs atlikėjas spalio mėnesį šalyje surengs tris koncertus. Anglijoje tris metus nekoncertavęs dainininkas rugsėjo-spalio mėnesiais aplankys ne tik Londoną, bet ir Birmingham'ą bei Leeds. Londone muzikantas gerbėjus pakvies į vienos žymiausių pasaulyje koncertų arenos O2 Indigo salę, talpinančią apie 2400 žiūrovų.

„Aš labai laukiu šių koncertų, nes jie visuomet būna ypatingi įsikūrusiems už Lietuvos ribų. Žmonės nori tokio jausmo, su kuriuo jie kažkuomet gyveno Lietuvoje, tad programoje visada būna daugiau senų dainų. Nesvarbu, kur koncertas vyktų, dviems valandoms salė tampa Lietuvos teritorija“, - sako A. Mamontovas.
Turo metu Anglijos lietuviams ir jų svečiams muzikantas pristatytas naujausią albumą „Elektroninis dievas”. „Visada norisi turėti tą naujumo jausmą, nes tik jis pasirodymus paverčia ypatingu susitikimu su žiūrovais“, - įsitikinęs atlikėjas.  
 
Pasak organizatorių, klausytojai taip pat išgirs ne tik naujus, bet ir visiems gerai žinomus kūrinius. Scenoje A. Mamontovui talkins grupė talentingiausių scenos bendražygių - Eimantas Belickas, Meinardas Brazaitis, Tomas Andrijauskas, Arnoldas Lukošius. 
 
A. Mamontovas tikisi, kad jo susitikimas su klausytojais bus prasmingas ir įsimintinas. „Žmonės, kurie gyvena ne savo šalyje vistiek niekada iki galo netampa šimtu procentu vietiniais. Jie visada turi tą lengvą svečio jausmą. Tad jiems labai svarbu pabūti savo aplinkoje. Tie koncertai, lietuviški renginiai, visuose pasaulio lietuvių bendruomenėse, kiek teko matyti, yra labai svarbūs“, - teigia muzikantas. 
 
„Elektroninis dievas“, kurį sudaro 10 kūrinių, tarp kurių – ir pirmuoju radijo singlu tapusi daina „Rudenio vėjas“, Lietuvos publikai buvo pristatytas pernai metų lapkričio vienuoliktą dieną, 11 valandą, 11 minučių ir 11 sekundžių. Vienos iš Lietuvos televizijų interneto svetainėje A.Mamontovas pasiūlė nemokamai parsisiųsti naująsias dainas, bei pasižiūrėti tiesioginę transliaciją iš vienos Vilniaus kavinių, kur buvo surengtas gyvo garso koncertas. Susidomėjimas šiuo pristatymu pranoko visus lūkesčius.  
 
Tai jau keturioliktas solinis dainininko albumas, o pridėjus „Foje“ diskografiją, „Elekroninis Dievas“ yra 30-asis atlikėjo kūrybos rinkinys. Albumo dainos buvo kuriamos dvejus metus ir įrašytos 2011-ųjų vasarą. Visos instrumentų partijos ir vokalai parašyti paties A. Mamontovo. 
 
A. Mamontovo koncertinį turą D.Britanijoje pristato Pi BOX renginių organizavimo kompanija. Airijoje atlikėjo koncertinį turą organizuoja Baltic Promotions. 
 
A. Mamontovo 2012-ųjų koncertinis turas Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje 
 
Rugsėjo 30 d. - Londonas, The indigo2 at O2, Peninsula Square, Londonas SE10 0DX 

Spalio 2 d. - Leeds, Left Bank Leeds (buvusi Šv. Margaritos Antiochietės, angl. St Margaret of Antioch, bažnyčia), Cardigan Rd, Leeds LS6 1LJ 
 
Spalio 3 d. - Birmingham,HMV Institute, 78 Digbeth High Street, Digbeth, Birmingham B5 6DY 
 
Spalio 4 d. - Newry, Šiaurės Airija, Town Hall, Bank Parade, Newry BT35 6HR 
 
Spalio 6 d. - Cork, Airija, Crane Lane Theatre, Phoenix st., Cork 
 
Spalio 7 d. - Dublin, Airija, Button Factory, Curved st., Temple Bar, Dublin 2 
 
Bilietai bus platinami nuo birželio 10 dienos, kaina nuo £20. Dėl didelės paklausos, organizatoriai pataria bilietais pasirūpinti iš anksto. 

Bilietus galite rasti čia: 
D.Britanija: www.pibox.lt
Airija: balticpromotions.com
Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas